czwartek, 31 grudnia 2009

Jeszcze w...

starym roku. Na ukoronowanie ;D dziewiarskiego roku 2009 - wykończyłam czapeczkę dla siebie do szala z poprzedniego postu. Dziergałam na drutach 4 mm z podwójnej nitki Gucio. Udekorowałam w celu rozjaśnienia czapeczki małymi perełkami.


Szampańskiej zabawy dzisiaj Wszystkim życzę!!!
Do przyszłego roku ;D

9 komentarzy:

 1. Pisałas w poprzednim poście,że zaczełaś czapkę do szala i raczej w tym roku nie skończysz a tu taka niespodzianka. Czapa piękna. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. cudna ta czpa, zreszta jak każda Twoja praca

  OdpowiedzUsuń
 3. Super czapka! A z okazji Nowego Roku zyczę Ci abyś w 2010 wydziergała drugie tyle co w tym mijającym lub nawet więcej!

  OdpowiedzUsuń
 4. czapka rewelacyjna))
  Szczęśliwego Nowego Roku!

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo ładny komplet soebie wydziergałaś.
  Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!

  OdpowiedzUsuń
 6. Dziękuję za komentarz na moim bloXie. Życze powodzenia w zabawie i prosze zaglądać co jakiś czas, bo nie wiem kiedy uzbiera sie 20 soób :) w razie wygranej dam znać:)

  Finnuala

  www.quillingowo.blox.pl

  OdpowiedzUsuń
 7. Śliczna czapka!!! Mogę się uśmiechnąć o schemat? Pozdrawiam Beata
  blasiuk@interia.pl

  OdpowiedzUsuń
 8. Czapka nie jest skomplikowana. Pierwszą robię gładką czapeczkę: pas 12 cm z 80 oczek, następnie redukuję co 10 oczko (przerabiając 2 razem) i w co drugim rzędzie następne oczka (co 9 oczek, co 8 oczek itd.) do momentu aż zostanie około 8, które zbieram już igłą razem i zszywam w całość. Drugi etap to pas szerokości około 10 cm i długości obwodu czapeczki i głowy, który robimy według dowolnego wzoru i doszydełkowujemy ;D lub doszywamy do czapeczki. Mam nadzieję, że to jasno napisałam :/ Powodzenia!!! Pozdrawiam Marzanna

  OdpowiedzUsuń